Mp3 çalar - Mp3 Player App

Müzik ve Ses Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 4,8 MB
  • Version 1.4.8
  • Dil Türkçe
  • Firma Mp3 Player App
Mp3 çalar mobil uygulamasını Android cihazınıza indirerek sınırsız müzik dinleme keyfini yaşayabilirsiniz.

Mp3 çalar, Android işletim sistemi bulunan akıllı cep telefonunuzda sizlere müzik dinlemeniz için ortam sununa başarılı bir uygulamadır. Gerek tasarımı gerek içerikleri sayesinde kullanıcılarını memnun etmeyi başaran Mp3 çalar mobil uygulaması ile sizde sınırsız müzik keyfini yaşayın. Android cihazınız için güçlü bir ekolayzer ile bir basit ve güzel Mp3 çalar keyfi yaşayın. 

Özel ve şık tasarımı sayesinde müzik dinlerken ekranı gözünüze hoş gözükecektir. Uygulamanın boyutu da oldukça düşük olup mobil cihazınızda pek fazla yer kaplamamaktadır. Bu da kullanıcıları memnun edecek bir özelliktir. Uygulama içerisinde yer alan şarkıları uygulamayı açmadan doğrudan oynatabilirsiniz. Özel ekran görüntüsü için temalar arasından seçim yaparak uygulamayı kendinize göre özelleştirebilirsiniz. 

Belirli bir sürenin sonunda pil tasarrufu yapmak ve uygulamayı durdurmak için uyku zamanlayıcısı özelliğinden faydalanabilirsiniz. Uygulamada bulunan şarkılar arasından en sevdiğinizi zil sesi yapabilirsiniz. En sevdiğiniz şarkıları dinleyin ve sosyal medyada paylaşarak arkadaşlarınızın da dinlemesini sağlayabilirsiniz. 

Mp3 çalar - Mp3 Player App indir